Vanhat toimihenkilöt

  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Rasmus Ruohola
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    TEK-yhdyshenkilö
    Inka Saarinen
    PikkuNalle
    Eero Linna
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Minéa Wuori
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Kristiina Mäki
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Maikki Messo
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Heli Julkunen
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Eeva-Sofia Haukipuro
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Helena Båtsman
    Excursiovastaava
    Viivi Kivinen
    Tiedotustoimikunta
    Taittaja, Tiedotusmestari
    Veera Itälinna
    veera.italinna@aalto.fi
    Verkkosivuvastaava
    Joonas Palosuo
    Geneerinen koodari
    Anton Mattsson
    Geneerinen koodari
    Yrjö Koski
    Valokuvaaja
    Minna Seppälä
    Valokuvaaja
    Rosa Penttinen
    Animoija
    Vili Auvinen
    Graafikko
    Henrikki Soininen
    Graafikko
    Karoliina Lehtinen
    Ulkomaankirjeenvaihtaja
    Pauliina Yrjölä
    Ulkomaankirjeenvaihtaja
    Linda Wederhorn
    Toimittaja
    Roope Vesterinen
    Toimittaja
    Timo Vehviläinen
    Somettaja, Toimittaja
    Markus Toivonen
    Kääntäjä, Toimittaja
    Joonas Tietäväinen
    Toimittaja
    Ali Salloum
    Toimittaja
    Tuomas Rantataro
    Toimittaja
    Aapo Rantala
    Toimittaja
    Lauri Pykälä
    Toimittaja
    Emilia Paltta
    Toimittaja
    Annika Niittylä
    Toimittaja
    Oskar Niemenoja
    Toimittaja
    Noora Matilainen
    Toimittaja
    Eero Linna
    Toimittaja
    Milja Leinonen
    Toimittaja
    Juhana Kuumeri
    Taittaja, Toimittaja
    Paavo Hietala
    Toimittaja
    Christoph Hagen
    Toimittaja
    Petra Ekroos
    Päätoimittaja
    Juuso Ikola
    Strippaaja, Päätoimittaja
    Ella Hakala
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä
    Karoliina Lehtinen
    tapahtumat@inkubio.fi
    Isäntä
    Anniina Savolainen
    tapahtumat@inkubio.fi
    Varanainen
    Anna Anttalainen
    Baarimestari
    Petra Ekroos
    Sommelier
    Inka Saarinen
    Testaaja
    Eero Linna
    Tetsaaja
    Topi Hämäläinen
    Urheiluvastaava
    Kirsi Toivonen
    Urheiluvastaava
    Anton Mattsson
    Kulttuurivastaava
    Tiu Aarnio
    Laulukulttuuritoimihenkilö
    Juuso Ikola
    Lukkari
    Roope Vesterinen
    Lukkari
    Sofia Tauriainen
    Lukkari
    Aapo Rantala
    Lukkari
    Toni Pellinen
    Lukkari
    Miisa Martio
    Lukkari
    Vilma Kahri
    Lukkari
    Joel Arantola
    Kulttuurivastaava, Lukkarivastaava
    Yrjö Koski
    Rattoteini
    Viet Tran
    Rattoteini
    Henrikki Soininen
    Rattoteini
    Salla Autti
    Rattotyttö
    Heidi Pokka
    Rattotyttö
    Rosa Penttinen
    Rattotyttö
    Maria Misukka
    Rattotyttö
    Anniina Manninen
    Rattotyttö
    Juliaana Juurakko
    Rattotyttö
    Iitu Hautala
    Rattotyttö
    Anni Forsman
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Joel Arantola
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Pelimies
    Timo Vehviläinen
    Arkistonhoitaja
    Matti Suominen
    Arkistonhoitaja
    Petra Ekroos
    Kummipoika
    Paavo Hietala
    Kummisetä
    Juuso Ikola
    Ulkotoimihenkilö
    Anni Niemelä
    Ulkotoimihenkilö
    Sanna-Kaisa Kanerva
    Tumatoimari
    Yrjö Koski
    Tumatoimari
    Otso Brummer
    Herkkupakara
    Liisa Seluska
    Herkkupakara
    Iina Mikkola
    Säätäjä
    Tuomas Rantataro
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Janina Niiranen
    opinto@inkubio.fi
    Sähköpyörätuolitoimihenkilö
    Emil Fihlman
    LST-toimihenkilö
    Milja Leinonen
    Opintotoimihenkilö
    Kirsi Toivonen
    Opintotoimihenkilö
    Minea Jokivuolle
    Sähköpyörätuolitoimihenkilö, Opintotoimihenkilö
    Topi Hämäläinen
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Paavo Hietala
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    KV-vastaava
    Markus Toivonen
    ISOvastaava
    Otso Brummer
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Tuomas Rantataro
    tuomas.rantataro@aalto.fi
    Apoptoositirehtööri
    Emilia Paltta
    emilia.paltta@aalto.fi
    Apoptoositirehtööri
    Anna Anttalainen
    anna.anttalainen@aalto.fi
    Apoptoositoimihenkilö
    Linda Wederhorn
    Apoptoositoimihenkilö
    Viet Tran
    Apoptoositoimihenkilö
    Markus Toivonen
    Apoptoositoimihenkilö
    Aapo Rantala
    Apoptoositoimihenkilö
    Janina Niiranen
    Apoptoositoimihenkilö
    Topi Hämäläinen
    Apoptoositoimihenkilö
    Paavo Hietala
    Apoptoositoimihenkilö
    Petra Ekroos
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Pauliina Yrjölä
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    TEK-vastaava
    Otso Brummer
    ulkomaanexcursiovastaava, Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Viivi Kivinen
    ulkomaanexcursiotoimihenkilö, Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Veera Itälinna
    ulkomaanexcursiotoimihenkilö, Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Rasmus Ruohola
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Oskar Niemenoja
    ulkomaanexcursiotoimihenkilö, Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Linda Wederhorn
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Johanna Vikkula
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Ali Salloum
    Yritys- ja excursiotoimihenkilö
    Annika Niittylä
    Excursiovastaava
    Kirsi Toivonen
    Tiedotustoimikunta
    Tiedotusmestari
    Tuomas Poutanen
    tiedotus@inkubio.fi
    Geneerinen koodari
    Timo Vehviläinen
    Valokuvaaja, Somettaja
    Veera Itälinna
    Graafikko
    Henrikki Soininen
    Geneerinen koodari, Toimittaja
    Oskar Niemenoja
    Toimittaja
    Tuomas Rantataro
    Toimittaja
    Aapo Rantala
    Toimittaja
    Roope Vesterinen
    Toimittaja
    Salla Autti
    Taittaja, Toimittaja
    Petra Ekroos
    Toimittaja
    Noora Matilainen
    Toimittaja
    Minja Axelsson
    Toimittaja
    Matti Suominen
    Valokuvaaja, Graafikko, Toimittaja
    Juuso Ikola
    Toimittaja
    Juhana Kuumeri
    Toimittaja
    Anton Hult
    Taittaja, Päätoimittaja
    Paavo Hietala
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä
    Eeva-Sofia Haukipuro
    tapahtumat@inkubio.fi
    Isäntä
    Milja Leinonen
    tapahtumat@inkubio.fi
    Testaaja
    Eero Linna
    Pelimies
    Rasmus Ruohola
    Pulputtaja
    Noora Matilainen
    Logistiikka-asiamies
    Teddy Kaksonen
    Urheiluvastaava
    Anton Mattsson
    Urheiluvastaava
    Melissa Holopainen
    Pelimies
    Mikael Grön
    Pelimies
    Joel Arantola
    Lukkari, Pelimies
    Ella Hakala
    Kulttuuritoimihenkilö
    Henna Kosonen
    Kulttuurivastaava, Rattotyttö
    Viivi Kivinen
    Laulukulttuuritoimari
    Henrikki Soininen
    Lukkari
    Roope Vesterinen
    Lukkari
    Yrjö Koski
    Lukkari
    Juuso Ikola
    Lukkari
    Emilia Paltta
    Lukkari
    Timo Vehviläinen
    Lukkarivastaava
    Tuomas Poutanen
    N-toimari
    Anna Anttalainen
    Rattoteini
    Matti Suominen
    Rattopoika
    Jaakko Hoffström
    Rattopoika
    Oskari Lehtonen
    Rattotyttö
    Karoliina Lehtinen
    Rattotyttö
    Maikki Messo
    Rattotyttö
    Katri Valtonen
    Rattotyttö
    Noona Välimaa
    Rattotyttö
    Erika Ojanperä
    Rattotyttö
    Minéa Wuori
    Rattotyttö
    Anniina Savolainen
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Linda Wederhorn
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Arkistonhoitaja, Vanha jäärä
    Anton Hult
    Arkistonhoitaja, Vanha jäärä
    Roope Vesterinen
    Kummipoika
    Anton Mattsson
    Kummipoika
    Paavo Hietala
    Kummityttö
    Milja Leinonen
    Kummisetä, Tumatoimari, Sillä siisti! -toimihenkilön adjutantin oikean auttavan käden hauis
    Juuso Ikola
    Sillä siisti! -toimihenkilön adjutantin oikean auttavan käden ojentajan apupojan kolmas varahenkilö sunnuntaisin ja arkipyhinä
    Matti Suominen
    Sillä siisti! -toimihenkilön adjutantti
    Emilia Paltta
    ullakkotoimihenkilö, Sillä siisti! -toimihenkilö
    Noora Matilainen
    ullakkotoimari, Säätäjä
    Oskar Niemenoja
    Säätäjä
    Tuomas Rantataro
    Tumatoimari
    Joel Arantola
    vinttikoira, Herkkupakara
    Rasmus Ruohola
    Herkkupakara
    Johanna Enström
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Salla Autti
    opinto@inkubio.fi
    LST-toimihenkilö
    Kaisa Kuusisto
    LST-toimihenkilö, Opintotoimihenkilö
    Matti Suominen
    Opintotoimihenkilö
    Noora Matilainen
    Opintotoimihenkilö
    Antti Jokinen
    Fuksitoimikunta
    KV-vastaava
    Kaisa Kuusisto
    ISOvastaava
    Janina Niiranen
    Fuksikapteeni
    Joonas Palosuo
    Laulukirjatoimikunta
    Laulukirjatoimikunnan pj.
    Anton Hult
    anton.hult@aalto.fi
    Laulukirjatoimihenkilö
    Roope Vesterinen
    Laulukirjatoimihenkilö
    Juuso Ikola
    Laulukirjatoimihenkilö
    Joonas Palosuo
    Laulukirjatoimihenkilö
    Iina Ajo
    Laulukirjatoimihenkilö
    Henrikki Soininen
    Laulukirjatoimihenkilö
    Emilia Paltta
    Laulukirjatoimihenkilö
    Anna Anttalainen
    Apoptoositoimikunta XII
    Apoptoositirehtööri
    Matleena Kukkonen
    matleena.kukkonen@aalto.fi
    Apoptoositoimihenkilö
    Saara Kaijala
    Apoptoositoimihenkilö
    Tuomas Rantataro
    Apoptoositoimihenkilö
    Anna Anttalainen
    Apoptoositoimihenkilö
    Niki Ulmanen
    Apoptoositoimihenkilö
    Sirius Vuorikoski
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Johanna Vikkula
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    TEK-yhdyshenkilö
    Anton Hult
    Ulkomaanexcutoimari
    Sebastian Remander
    Ulkomaanexcutoimari
    Jesse Merilampi
    Ulkomaanexcutoimari
    Janne Myllärinen
    Ulkomaanexcutoimari
    Antti Alastalo
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Pauliina Yrjölä
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Kirsi Toivonen
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Juuso Ikola
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Jere Virtanen
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Annika Niittylä
    Yrityssuhde- ja excursiotoimihenkilö
    Maija Leppä
    Excursiovastaava
    Timo Petäjä
    Tiedotustoimikunta
    Graafikko, Tiedotusmestari
    Timo Vehviläinen
    timo.t.vehvilainen@aalto.fi
    Strippaaja
    Vili Auvinen
    Toimittaja
    Saara Kaijala
    Toimittaja
    Mika Mäntykangas
    Toimittaja
    Juhana Kuumeri
    Toimittaja
    Matti Suominen
    Toimittaja
    Eeva-Sofia Haukipuro
    Toimittaja
    Tuomas Rantataro
    Toimittaja
    Tuomas Haapala
    Toimittaja
    Noora Matilainen
    Toimittaja
    Minea Jokivuolle
    Toimittaja
    Pellervo Ruponen
    Toimittaja
    Salla Autti
    Graafikko
    Henrikki Soininen
    Toimittaja, Taittaja, Kääntäjä, Graafikko
    Lauri Pykälä
    Taittaja
    Joonas Palosuo
    Graafikko, Taittaja, Päätoimittaja
    Minja Axelsson
    Tapahtumatoimikunta
    Emäntä
    Eero Linna
    tapahtumat@inkubio.fi
    Isäntä
    Anna Anttalainen
    tapahtumat@inkubio.fi
    Sykkijä
    Anton Mattsson
    Urheiluvastaava
    Melissa Holopainen
    Urheiluvastaava
    Matias Hynönen
    Urheiluvastaava
    Maija Leppä
    Viskiagentti
    Anton Hult
    Viskiagentti
    Niklas Heikkilä
    Sommelier
    Sirius Vuorikoski
    Kulttuurivastaava
    Joanna Haahti
    Valokuvaaja
    Matias Lindgren
    Valokuvaaja, Kulttuurivastaava
    Minja Axelsson
    Valokuvaaja, Urheiluvastaava
    Henna Kosonen
    Lukkari
    Salla Autti
    Lukkari, Pelimies
    Joonas Palosuo
    Lukkari
    Viivi Kivinen
    Pelimies, Lukkari
    Tuomas Poutanen
    Lukkari
    Jere Virtanen
    Lukkari
    Roope Vesterinen
    Lukkari
    Henrikki Soininen
    Lukkari
    Timo Vehviläinen
    Rattoteini
    Aapo Rantala
    Rattotyttö
    Kirsi Toivonen
    Rattopoika
    Lauri Pykälä
    Rattotyttö
    Milja Leinonen
    Rattotyttö
    Linda Wederhorn
    Rattopoika
    Niki Ulmanen
    Rattopoika
    Juuso Ikola
    Rattoteini
    Tuomas Rantataro
    Rattotyttö
    Eeva-Sofia Haukipuro
    Rattotyttö
    Janina Niiranen
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Saara Kaijala
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Kampusvastaava
    Joanna Haahti
    Rekombionaatio- toimihenkilö
    Niki Ulmanen
    Kylpytakkinsapaljastaja
    Joonas Palosuo
    Rekombionaatio- toimihenkilö
    Kirsi Toivonen
    Rekombionaatio- toimihenkilö
    Karoliina Tapani
    Rekombionaatio- toimihenkilö
    Henrikki Soininen
    Rekombionaatio- toimihenkilö
    Minja Axelsson
    Ulkotoimihenkilö
    Matti Suominen
    Arkistonhoitaja, Hienosäätäjä
    Mika Mäntykangas
    Säätäjä
    Pellervo Ruponen
    Säätäjä
    Juhani Uutela
    Tu(o)matoimari
    Tuomas Rantataro
    Rekombionaatio- toimihenkilö, Herkkupeppu
    Matias Hynönen
    Herkkupeppu
    Salla Autti
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Inka Saarinen
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Joanna Haahti
    Opintotoimihenkilö
    Henrikki Soininen
    Opintotoimihenkilö
    Matti Suominen
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Emilia Paltta
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    KV-vastaava
    Niki Ulmanen
    ISOvastaava
    Noora Matilainen
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Sirius Vuorikoski
    sirius.vuorikoski@aalto.fi
    Apoptoositoimihenkilö
    Minja Axelsson
    Apoptoositoimihenkilö
    Tuomas Rantataro
    Apoptoositoimihenkilö
    Lotta Lammi
    Apoptoositoimihenkilö
    Saara Kaijala
    Apoptoositoimihenkilö
    Joanna Haahti
    Apoptoositoimihenkilö
    Anna Anttalainen
    Laulukirjatoimikunta
    Laulukirjatoimihenkilö
    Anton Hult
    anton.hult@aalto.fi
    Laulukirjatoimihenkilö
    Roope Vesterinen
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Timo Petäjä
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    BMI-vastaava
    Inka Saarinen
    TEK-yhdyshenkilö
    Iina Ajo
    Ulkomaanexcuvastaava
    Ara Taalas
    Ulkomaanexcuvastaava
    Petra Fagerlund
    Ulkomaanexcuvastaava
    Vili Auvinen
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Johanna Vikkula
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Eero Linna
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Lauri Jääskeläinen
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Julia Jaatela
    Tiedotustoimikunta
    Tiedotusmestari
    Matti Suominen
    tiedotus@inkubio.fi
    Toimittaja
    Anna Äimälä
    Toimittaja
    Sirius Vuorikoski
    Toimittaja
    Roope Vesterinen
    Toimittaja
    Pellervo Ruponen
    Toimittaja
    Tuomas Rantataro
    Toimittaja
    Oskar Niemenoja
    Toimittaja
    Noora Matilainen
    Toimittaja
    Tuomas Haapala
    Graafikko
    Timo Vehviläinen
    Toimittaja, Graafikko
    Henrikki Soininen
    Toimittaja, Graafikko
    Minja Axelsson
    Taittaja, Päätoimittaja
    Eevi Rutanen
    Tapahtumatoimikunta
    Emäntä
    Saara Kaijala
    tapahtumat@inkubio.fi
    Isäntä
    Joanna Haahti
    tapahtumat@inkubio.fi
    Sommelier
    Sirius Vuorikoski
    Kulttuurivastaava
    Makenzi Nzau
    Valokuvaaja
    Henna Kosonen
    Kulttuurivastaava, Valokuvaaja
    Minja Axelsson
    Hullu taiteilija
    Alisa Kopilow
    Urheiluvastaava
    Matias Hynönen
    Lukkari
    Timo Vehviläinen
    Lukkari
    Antti Varhimo
    Lukkari
    Henrikki Soininen
    Lukkari
    Peter Ivanov
    Lukkari
    Sampsa Hyvämäki
    Lukkari
    Anton Hult
    Rattopoika
    Aleksi Wallenius
    Urheiluvastaava, Rattopoika
    Eero Linna
    Rattopoika
    Matias Lindgren
    Rattopoika
    Ossi Kaikkonen
    Rattotyttö
    Johanna Vikkula
    Rattotyttö
    Emilia Paltta
    Rattotyttö
    Minea Jokivuolle
    Rattotyttö
    Anna Anttalainen
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Henrikki Soininen
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    KV-vastaava
    Iina Ajo
    Karkeasäätäjä
    Tuomas Rantataro
    Säätäjä
    Juhani Uutela
    Arkistonhoitaja, Hienosäätäjä
    Mika Mäntykangas
    Lannistajakuha
    Roope Vesterinen
    Motivaatiovalas
    Tekla Larinkoski
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Oskar Niemenoja
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Timo Vehviläinen
    Opintotoimihenkilö
    Henrikki Soininen
    Opintotoimihenkilö
    Inka Saarinen
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Niklas Heikkilä
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Aleksi Pradère-Koskiahde
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Kati Penttinen
    kati.penttinen@aalto.fi
    Nekroosivastaava
    Sirius Vuorikoski
    Nekroosivastaava
    Karoliina Tapani
    Apoptoositoimihenkilö
    Anna Äimälä
    Apoptoositoimihenkilö
    Timo Vehviläinen
    Apoptoositoimihenkilö
    Juulia Suvilehto
    Apoptoositoimihenkilö
    Henrikki Soininen
    Apoptoositoimihenkilö
    Petteri Parkkila
    Apoptoositoimihenkilö
    Alisa Kopilow
    Apoptoositoimihenkilö
    Kirsti Kock
    Apoptoositoimihenkilö
    Emmi Jokinen
    Apoptoositoimihenkilö
    Sanja Asikainen
    Apoptoositoimihenkilö
    Anna Anttalainen
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Sähkötekniikan korkeakoulun opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Inka Saarinen
    Halloped: Sähkötekniikan korkeakoulun opetuksen laatutoimikunta, Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Oskar Niemenoja
    Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Joonas Tietäväinen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Henrikki Soininen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Tuomas Rantataro
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Alexandra Andersson
    Historiatoimikunta
    Historiatoimihenkilö
    Mika Mäntykangas
    mika.mantykangas@aalto.fi
    Historiatoimihenkilö
    Kati Penttinen
    Historiatoimihenkilö
    Lauri Jääskeläinen
    Historiatoimihenkilö
    Aleksi Ikkala
    Historiatoimihenkilö
    Tuomas Haapala
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Lauri Jääskeläinen
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    TEK-yhdyshenkilö
    Aleksi Ikkala
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Roosa Wederhorn
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Ara Taalas
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Timo Petäjä
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Julia Jaatela
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Petra Fagerlund
    Tiedotustoimikunta
    Graafikko
    Timo Vehviläinen
    Graafikko
    Henrikki Soininen
    Toimittaja
    Anna Äimälä
    Toimittaja
    Roope Vesterinen
    Toimittaja
    Elisabeth Nyberg
    Toimittaja
    Matleena Kukkonen
    Toimittaja
    Samu Kivistö
    Toimittaja
    Saara Kaijala
    Toimittaja
    Niklas Heikkilä
    Taittaja
    Pellervo Ruponen
    Päätoimittaja
    Tuomas Rantataro
    Tiedotusmestari
    Matti Suominen
    Tapahtumatoimikunta
    Emäntä
    Aleksi Pradère-Koskiahde
    tapahtumat@inkubio.fi
    Isäntä
    Roosa Wederhorn
    tapahtumat@inkubio.fi
    Valokuvaaja
    Mikko Vuorela
    Pelimies
    Samu Kivistö
    Hullu taiteilija
    Alisa Kopilow
    Kulttuurivastaava
    Eevi Rutanen
    Urheiluvastaava
    Roope Vesterinen
    Urheiluvastaava
    Anton Hult
    Lukkari
    Anna Äimälä
    Lukkari
    Timo Vehviläinen
    Lukkari
    Pellervo Ruponen
    Lukkari
    Matleena Kukkonen
    Lukkari
    Taneli Kari
    Lukkari
    Tuomas Haapala
    Rattorouva
    Kirsti Kock
    Rattotyttö
    Tiia Loimijoki
    Rattotyttö
    Saara Kaijala
    Rattotyttö
    Joanna Haahti
    Rattopoika
    Sampsa Hyvämäki
    Rattopoika
    Niklas Heikkilä
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Karoliina Tapani
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    KV-vastaava (international tutor)
    Timo Vehviläinen
    KV-vastaava (international tutor)
    Kaisa Kuusisto
    Säätäjä
    Mika Mäntykangas
    Säätäjä
    Taneli Kari
    Tumatoimari
    Henrikki Soininen
    Herkkupeppu
    Anni Rissanen
    Herkkupeppu
    Tuuli Hakala
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Joonas Tietäväinen
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Samuli Suvisto
    Opintotoimihenkilö
    Tuomas Rantataro
    Opintotoimihenkilö
    Petteri Parkkila
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Anton Hult
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Roope Vesterinen
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Kirsti Kock
    kirsti.kock@aalto.fi
    Nekroosivastaava
    Tuomas Rantataro
    Nekroosivastaava
    Matleena Kukkonen
    Toosagrafi
    Henrikki Soininen
    Toosagrafi
    Alisa Kopilow
    Toosagrafi
    Vili Auvinen
    Apoptoositirehtööri
    Anna Äimälä
    Apoptoositirehtööri
    Roosa Wederhorn
    Apoptoositirehtööri
    Julia Jaatela
    Apoptoositirehtööri
    Petra Fagerlund
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen), Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea
    Sasu Mäkelä
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto, Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea (varajäsen)
    Joonas Tietäväinen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Tuomas Rantataro
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Tuomas Haapala
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen), Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea
    Johanna Hagström
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Petteri Parkkila
    Historiatoimikunta
    Historiatoimihenkilö
    Kati Penttinen
    Historiatoimihenkilö
    Lauri Jääskeläinen
    Historiatoimihenkilö
    Aleksi Ikkala
    Historiatoimihenkilö
    Tuomas Haapala
    Historiatoimihenkilö
    Mika Mäntykangas
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Iina Ajo
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    TEK-yhdyshenkilö
    Antti Rautiainen
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Sirius Vuorikoski
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Betti Valmari
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Joonas Tietäväinen
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Mika Mäntykangas
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Lauri Jääskeläinen
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Aleksi Ikkala
    Tiedotustoimikunta
    Graafikko, Tiedotusmestari
    Henrikki Soininen
    henrikki.soininen@aalto.fi
    Graafikko
    Timo Vehviläinen
    Toimittaja
    Anna Äimälä
    Toimittaja
    Sirius Vuorikoski
    Toimittaja
    Sini Rautio
    Toimittaja
    Elina Mäkelä
    Toimittaja
    Matleena Kukkonen
    Graafikko, Taittaja
    Oskar Niemenoja
    Päätoimittaja
    Mika Mäntykangas
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä
    Karoliina Tapani
    tapahtumat@inkubio.fi
    Emäntä
    Jukka Ranta
    tapahtumat@inkubio.fi
    Pelimies
    Oskari Vuorio
    Kulttuurivastaava
    Elina Mäkelä
    Kulttuurivastaava
    Iitu Kuittinen
    Lukkari
    Juulia Suvilehto
    Lukkari
    Antti Rautiainen
    Lukkari
    Piia Näränen
    Lukkari
    Taneli Kari
    Rattotyttö
    Roosa Wederhorn
    Rattotyttö
    Kaisa Kuusisto
    Rattotyttö
    Kirsti Kock
    Urheiluvastaava, Rattopoika
    Roope Vesterinen
    Rattopoika
    Timo Vehviläinen
    Rattopoika
    Pellervo Ruponen
    Rattopoika
    Aleksi Pradère-Koskiahde
    Valokuvaaja, Urheiluvastaava, Rattopoika
    Anton Hult
    DJ
    Marko Mikkonen
    DJ
    Aleksi Ikkala
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Vili Auvinen
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Historiikkitoimari
    Antti Rautiainen
    Historiikkitoimari
    Tuomas Haapala
    Säätäjä
    Mika Mäntykangas
    Säätäjä
    Taneli Kari
    Tumatoimari
    Matti Suominen
    Namusetä
    Timo Vehviläinen
    KV-vastaava (international tutor), Namutäti
    Inka Saarinen
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Petteri Parkkila
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Betti Valmari
    Opintotoimihenkilö
    Pellervo Ruponen
    Opintotoimihenkilö
    Sakari Nikinmaa
    Opintotoimihenkilö
    Tuomas Haapala
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Samuli Suvisto
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Anton Hult
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Joonas Heikkinen
    joonas.heikkinen@aalto.fi
    Nekroosivastaava
    Karoliina Tapani
    Nekroosivastaava
    Tuuli Hakala
    Toosagrafi
    Timo Vehviläinen
    Toosagrafi
    Henrikki Soininen
    Apoptoositirehtööri
    Sasu Mäkelä
    Apoptoositirehtööri
    Marko Mikkonen
    Apoptoositirehtööri
    Aleksi Ikkala
    Toosagrafi, Apoptoositirehtööri
    Vili Auvinen
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto, Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea
    Tuomas Haapala
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto, Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea (varajäsen)
    Juulia Suvilehto
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Petteri Parkkila
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Sakari Nikinmaa
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Pellervo Ruponen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Betti Valmari
    Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea
    Sofia Julin
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Taneli Kari
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Sasu Mäkelä
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Sakari Cajanus
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Riku Lehtomäki
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Iina Ajo
    Yrityssuhdetoimihenkilö
    Betti Valmari
    Tiedotustoimikunta
    Toimittaja, Tiedotusmestari
    Mika Mäntykangas
    mika.mantykangas@aalto.fi
    Drupal-konsultti
    Tuukka Lahti
    Valokuvaaja
    Salla Kalamies
    Ulkomaankirjeenvaihtaja
    Marjo Liikanen
    Toimittaja
    Taneli Kari
    Toimittaja
    Sirius Vuorikoski
    Toimittaja
    Sini Rautio
    Toimittaja
    Sakari Cajanus
    Toimittaja
    Hanna Halme
    Toimittaja
    Hanna Hulkkonen
    Toimittaja
    Elina Mäkelä
    Toimittaja
    Arttu Modig
    Hovirunoilija
    Aino Valli
    Toimittaja, Taittaja
    Kati Penttinen
    Päätoimittaja
    Petteri Parkkila
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä
    Betti Valmari
    tapahtumat@inkubio.fi
    Emäntä
    Sakari Cajanus
    tapahtumat@inkubio.fi
    Pelimies
    Arttu Modig
    Kulttuurivastaava
    Elina Mäkelä
    Liikuntavastaava
    Sissi Keränen
    Liikuntavastaava
    Sirius Vuorikoski
    Liikuntavastaava
    Matleena Kukkonen
    Lukkari
    Taneli Kari
    Lukkari
    Petteri Parkkila
    Lukkari
    Juulia Suvilehto
    Lukkari
    Antti Rautiainen
    Liikuntavastaava, Working Girl
    Tuuli Hakala
    Working Girl
    Karoliina Tapani
    Working Girl
    Anni Oksanen
    Rattopoika
    Ville Kinnula
    Rattopoika
    Simo Tumelius
    Rattopoika
    Jukka Ranta
    Rattopoika
    Henri Vartiainen
    DJ
    Marko Mikkonen
    DJ
    Aleksi Ikkala
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    KV-vastaava
    Tommi Vatanen
    Tumatoimihenkilö
    Kyösti Jylhä
    Kahvikassa- ja labratakkivastaava
    Ruut Kummala
    Sisä- ja ulkomestari
    Vili Auvinen
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Juulia Suvilehto
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Emilia Berg
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Iina Ajo
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Joonas Heikkinen
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Sanja Asikainen
    sanja.asikainen@aalto.fi
    Apoptoositirehtööri
    Juulia Suvilehto
    juulia.suvilehto@aalto.fi
    Nekroosivastaava
    Venla Pouru
    Toosagrafi
    Vili Auvinen
    Apoptoosivastaava
    Kati Penttinen
    Muut toimihenkilöt
    TEK-kiltayhdyshenkilö
    Antti Rautiainen
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Juulia Suvilehto
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Emilia Berg
    Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea (varajäsen)
    Sofia Julin
    Halloped: Sähkötekniikan akateeminen komitea, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Tuomas Haapala
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Janne Peltola
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Kyösti Jylhä
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Petteri Parkkila
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Arttu Modig
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    Yrityssuhdevastaava
    Heta Närhi
    Yrityssuhdevastaava
    Isa Kuosmanen
    Yrityssuhdevastaava
    Olli Kotiranta
    Tiedotustoimikunta
    Tiedotusmestari
    Sanja Asikainen
    tiedotus@inkubio.fi
    Geneerinen koodari
    Tuukka Lahti
    Hovirunoilija
    Aino Valli
    Hovirunoilija
    Salla Kalamies
    Valokuvaaja
    Kyösti Jylhä,
    Graafikko ja taittaja
    Hanna Hulkkonen
    Toimittaja
    Sakari Cajanus
    Toimittaja
    Marja Pitkänen
    Toimittaja
    Maija Nevala
    Päätoimittaja
    Henna Vepsäläinen
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä
    Taneli Kari
    tapahtumat@inkubio.fi
    Emäntä
    Riku Lehtomäki
    tapahtumat@inkubio.fi
    Liikuntavastaava
    Erika Gröhn
    Kulttuurivastaava
    Jenna Kaisanlahti
    Lukkari
    Antti Rautiainen
    Lukkari
    Petteri Parkkila
    Lukkari
    Anna Torvinen
    Lukkari
    Viljami Aittomäki
    Rattopoika
    Marko Mikkonen
    Rattopoika
    Sakari Cajanus
    Rattopoika
    Joonas Heikkinen
    Working Girl
    Iina Yrjänä
    Working Girl
    Betti Valmari
    Working Girl
    Matleena Kukkonen
    Working Girl
    Iida Härkönen
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Sasu Mäkelä
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Ulkovastaava
    Leo Bergman
    Ulkovastaava
    Aleksi Wallenius
    Tumatoimihenkilö
    Mika Mäntykangas
    Kahvikassa- ja labratakkivastaava
    Hanna-Leena Halme
    Opintotoimikunta
    Opintomestari (12.8.2010 alk.), Opintotoimihenkilö
    Tuomas Haapala
    tuomas.haapala@aalto.fi
    Opintomestari
    Tommi Vatanen
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Teemu Turunen
    Opintotoimihenkilö
    Timo Romppanen
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Kati Penttinen
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Kaisa Teperi
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoosi-vastaava
    Noora Tujunen
    Apoptoosi-vastaava
    Antti Heikkilä
    Apoptoosi-vastaava
    Antti Rautiainen
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Tommi Vatanen
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Antti Rautiainen
    Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto (varajäsen)
    Henna Vepsäläinen
    Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto
    Katariina Lassila
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Sanja Asikainen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Kyösti Jylhä,
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Kaisa Teperi
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Tuomas Haapala
    TEKin kiltayhdyshenkilö
    Viljami Aittomäki
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari
    Tommi Vatanen
    yrityssuhteet@inkubio.fi
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Antti Rautiainen
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Juho Pokki
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Irina Pitkänen
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Maria Osmala
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Arttu Modig
    Yrtityssuhdetoimihenkilö
    Kyösti Jylhä,
    Tiedotustoimikunta
    Tiedotusmestari, Päätoimittaja
    Maija Nevala
    tiedotus@inkubio.fi
    Tapahtumatoimikunta
    Isäntä (21.9.2009 asti)
    Juulia Suvilehto
    juulia.suvilehto@aalto.fi
    Isäntä
    Kati Penttinen
    tapahtumat@inkubio.fi
    Urheiluvastaava
    Taneli Kari
    Lukkari
    Aleksi Wallenius
    Lukkari
    Aino Valli
    Lukkari
    Anna Torvinen
    Lukkari
    Kalle Karhu
    Working Girl
    Laura Tiittanen
    Working Girl
    Kaisa Teperi
    Working Girl
    Isa Kuosmanen
    Rattopoika
    Niko Viskari
    Rattopoika
    Riku Lehtomäki
    Rattopoika
    Olli Kotiranta
    Mamselli
    Heta Närhi
    Sisä- ja ulkotoimikunta
    Sisä- ja ulkomestari
    Katariina Lassila
    ulkosuhteet@inkubio.fi
    Kahvikassa- ja labratakkivastaava
    Timo Romppanen
    Ulkovastaava
    Maija Reivonen
    Tumatoimihenkilö
    Emilia Berg
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Katri Kinnunen
    opinto@inkubio.fi
    Laskupiirivastaava
    Sasu Mäkelä
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Viljami Aittomäki
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Linda Eerikäinen
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoositirehtööri
    Aleksi Wallenius
    aleksi.wallenius@aalto.fi
    Apoptoositirehtööri
    Einari Näveri
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta (varajäsen), Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto (varajäsen), Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Katri Kinnunen
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta
    Venla Pouru
    Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto, Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Henna Vepsäläinen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Janne Peltola
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Katariina Lassila
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Maria Osmala
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Maija Nevala
    TEK-yhdyshenkilö
    Piia Simpanen
  • Yrityssuhdetoimikunta
    Yrityssuhdemestari (15.9.2008 alk.)
    Antti Rautiainen
    antti.rautiainen@aalto.fi
    Yrityssuhdemestari (15.9.2008 asti)
    Ilona Pitkänen
    Yrityssuhdevastaava
    Lauri Seppälä
    Yrityssuhdevastaava
    Mika Laaksonen
    Yrityssuhdevastaava
    Samuli Salminen
    Yrityssuhdevastaava
    Liisa-Maija Keinänen
    Yrityssuhdevastaava
    Miika Perä
    Tiedotustoimikunta
    Tiedotusmestari
    Arto Meriläinen
    tiedotus@inkubio.fi
    Web-vastaava
    Joonas Javanainen
    Linux-nörtti
    Esa Häkkinen
    Päätoimittaja
    Jenna Kaisanlahti
    Tapahtumatoimikunta
    Emäntä
    Viljami Aittomäki
    tapahtumat@inkubio.fi
    Emäntä
    Kalle Karhu
    tapahtumat@inkubio.fi
    Lukkari (syksy 2008)
    Harri Hallila
    Lukkari
    Otto Palonen
    Lukkari
    Jenna Kaisanlahti
    Lukkari
    Saara Hyrkkö
    Isorenki
    Valtteri Wikström
    Pikkupiika
    Juulia Suvilehto
    Pikkupiika
    Marja Pitkänen
    Pikkupiika
    Riikka Leppänen
    Opintotoimikunta
    Opintomestari
    Janne Peltola
    opinto@inkubio.fi
    Opintotoimihenkilö
    Maria Pirttinen
    Fuksitoimikunta
    Fuksikapteeni
    Henna Vepsäläinen
    fuksikapteeni@inkubio.fi
    ISOvastaava
    Aleksi Wallenius
    Apoptoositoimikunta
    Apoptoosi-vastaava
    Henna Vepsäläinen
    Apoptoosi-vastaava
    Otto Palonen
    Apoptoosi-vastaava
    Saara Hyrkkö
    Muut toimihenkilöt
    Halloped: Opetuksen laatutoimikunta
    Heikki Viljanen
    Halloped: ETA-tiedekunnan tiedekuntaneuvosto (varajäsen)
    Maija Nevala
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Saara Hyrkkö
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Viljami Aittomäki
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto (varajäsen)
    Aleksi Wallenius
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Janne Peltola
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Maria Pirttinen
    Halloped: Bioinformaatioteknologian koulutusneuvosto
    Emilia Kaivosoja
    Laboratoriotakkivastaava (syksy 2009)
    Arto Meriläinen
    Laboratoriotakkivastaava (kevät 2008)
    Antti Heikkilä