Hallitus

Inkubio ry:n istuva hallitus ja lyhyt tehtäväkuvaus kultakin on esiteltynä alla. Koko hallitukseen saat yhteyden sähköpostilla osoitteesta hallitus@inkubio.fi. Hallitusvirkakohtaiset sähköpostit lukevat kyseisten hallitusvirkojen alla.

Killan jäsenille suunnatuissa mainoksissa ota mieluiten yhteys tiedotusmestariin osoitteessa tiedotus@inkubio.fi. Huomaa, että viesteihin ei suuren määrän vuoksi välttämättä vastata, mutta ne luetaan ja ilmoitetaan eteenpäin asianmukaisesti.

Hallituksen kokoukset ovat avoimia ja niihin voi kuka tahansa jäsenistä tulla mielenkiinnosta yhdistystoimintaa kohtaan seuraamaan päätöksiä tai esittämään omia mielipiteitään. Paikka ja aika ilmoitetaan sivustolla. Tervetuloa!

 

Puheenjohtaja
Yrjö Koski
puheenjohtaja@inkubio.fi
Tiedotusmestari
Maija Vahteristo
tiedotus@inkubio.fi
Isäntä
Kaisa Kärkkäinen
tapahtumat@inkubio.fi
Emäntä
Ilmari Lehtinen
tapahtumat@inkubio.fi
Fuksikapteeni
Vili Ripatti
fuksikapteeni@inkubio.fi
Yrityssuhdemestari
Salomo Lassfolk
yrityssuhteet@inkubio.fi
Sisä- ja ulkomestari
Max Müller
ulkosuhteet@inkubio.fi
Varapuheenjohtaja
Markus Toivonen
markus.toivonen@aalto.fi
Sihteeri
Onerva Lahtinen
sihteeri@inkubio.fi
Rahastonhoitaja
Antti Huttunen
rahastonhoitaja@inkubio.fi
Opintomestari
Ali Salloum
opinto@inkubio.fi