Hallitus

Inkubio ry:n istuva hallitus ja lyhyt tehtäväkuvaus kultakin on esiteltynä alla. Koko hallitukseen saat yhteyden sähköpostilla osoitteesta hallitus@inkubio.fi. Hallitusvirkakohtaiset sähköpostit lukevat kyseisten hallitusvirkojen alla.

Killan jäsenille suunnatuissa mainoksissa ota mieluiten yhteys tiedotusmestariin osoitteessa tiedotus@inkubio.fi. Huomaa, että viesteihin ei suuren määrän vuoksi välttämättä vastata, mutta ne luetaan ja ilmoitetaan eteenpäin asianmukaisesti.

Hallituksen kokoukset ovat avoimia ja niihin voi kuka tahansa jäsenistä tulla mielenkiinnosta yhdistystoimintaa kohtaan seuraamaan päätöksiä tai esittämään omia mielipiteitään. Paikka ja aika ilmoitetaan sivustolla. Tervetuloa!

 

Puheenjohtaja
Rosanna Manninen
puheenjohtaja@inkubio.fi
Varapuheenjohtaja
Henna Kotilainen
varapuheenjohtaja@inkubio.fi
Sihteeri
Mikko Alikärri
sihteeri@inkubio.fi
Rahastonhoitaja
Otto Lahdensivu
rahastonhoitaja@inkubio.fi
Isäntä
Alisa Leskinen
tapahtumat@inkubio.fi
Isäntä
Veera Saarenheimo
tapahtumat@inkubio.fi
Fuksikapteeni
Samu Rotko
fuksikapteeni@inkubio.fi
KV-vastaava
Daria Liutina
contact@inkubio.fi
Opintomestari
Heidi Riihilahti
opinto@inkubio.fi
Sisä- ja ulkomestari
Tuomas Laiho
ulkosuhteet@inkubio.fi
Yrityssuhdemestari
Laura Vettenranta
yrityssuhteet@inkubio.fi
Tiedotusmestari
Jenny-Rosa Mattila
tiedotus[at]inkubio.fi